Львівський концерт Мацевка, якого звинувачують у педофілії, виявився фейком

logo


image

Оголошення про концерт одіозного співака Андрія Мацевка у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді виявилися фейковими. 

Про це повідомляє Діло. 

Подробиці 

У Львові нещодавно анонсували концерт Андрія Мацевка, відповідні оголошення розклеїли по місту, а квитки почали продавати на офіційних платформах. Втім, громадяни були обурені і приїздом одіозного співака, і місцем, у якому він мав співати. У афішах зазначалося, що концерт пройде у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді. 

Однак згодом продаж квитків припинили, а в адміністрації палацу повідомили, що ніякого концерту там не буде: “Шановні друзі та колеги! Інформація про концерт Андрія Мацевка 14 лютого 2022 року у Львівському державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді є фейковою”. 

Виявилося, що продюсер Мацевка анонсував виступ і почав продаж квитків ще до того, як домовився про можливість виступу у палаці, а адміністрація йому відмовила. 

Львівську спільноту зокрема обурило, що саме у Палаці виховання учнівської молоді виступатиме співак, якого звинувачували у педофілії. Нагадаємо, що 2015 року розгорівся скандал – Андрій Мацевко у приватній переписці у “ВКонтакте” розповідав про інтим 14-річному хлопчику. Згодом співак зізнався, що робив це не вперше. 

Більше новин про культурне життя Львова: