Львівським педагогам платитимуть надбавку до зарплати

logo
216114_lvivskim_pedagogam_platitimut_nadbavku_do.jpeg


Міська рада внесла зміни до міського бюджету м. Львова на 2018 рік.

Читайте також

Основна причина відмови у нарахування субсидії — доходи громадян

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, пише – Status Quo.

Сьогодні на засіданні сесії Львівської міської ради прийнято ухвалу з поправками «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2018 рік». За відповідну ухвалу, із зауваженнями комісії фінансів і планування бюджету, проголосувало 48 депутатів.

Зокрема, запропоновано збільшити видатки міському управлінню освіти — на надбавку до зарплати педагогічним працівникам; управлінню молоді та спорту — на зарплати працівникам установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів; а також управлінню безпеки міста — на забезпечення функціонування відділу інспекторів з паркування.

«Згідно Постанови Кабінету Міністрів, всім педагогічним працівникам, які утримуються за рахунок державної субвенції, а це школи, дали надбавку за складність і напруженість в роботі. Однак в нас є ряд установ, які фінансуються тільки з нашого бюджету, — це садочки, позашкільна освіта. Тому ми пропонуємо їм також надати 10% цих надбавок. На це потрібно 5 млн. 779 тис. грн. до кінця року. У зв’язку з новим Законом про паркування, нам потрібно буде внести в штат більше ніж 30 осіб — інспекторів з паркування. Тому для того, щоб вони могли існувати, нам треба виділити до кінця року 1 млн. 952 тис. грн. На початку року виконком ввів додаткову чисельність до складу наших УДЮМКів, тобто треба цей штат забезпечити зарплатою до кінця року. Таким чином, пропонується управлінню молоді та спорту збільшити видатки на 405 тис. грн. на забезпечення видатків у повному обсязі на зарплати педагогічним працівникам установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів».

Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради

Так, за пропозицією головних розпорядників коштів, пропонувалося збільшити видатки управління освіти департаменту гуманітарної політики, управління безпеки міста та управлінню молоді та спорту Львівської міської ради.


А поділитися?