Маршрут автобуса №47а продовжили до Рясного

logo


Кількість автобусів на маршруті збільшать до 20-ти.Фото: АТП-1

Фото: АТП-1

У Львові змінили схему руху автобуса №47а, який нині курсує від проспекту Червоної Калини до площі Різні. Автобус №47а сполучатиме проспект Червоної Калини з мікрорайоном Рясне.  Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконкому сьогодні, 26 квітня.

Додамо, що частину нової схеми — продовження маршруту до вулиці Варшавської — погодили ще 12 квітня, проте автобус продовжував курсувати до площі Різні до повного впровадження схеми. Коли саме автобус змінить маршрут, за словами в. о. начальника управління транспорту Олега Партики, наразі невідомо.

Автобус курсуватиме через проспект Чорновола, вулиці Варшавську, Тунельну та Шевченка. Як пояснив раніше в коментарі Tvoemisto.tv Олег Партика, таке рішення ухвалюють, аби не запускати на маршрут №50 автобуси великого класу.

Додамо, що на маршруті їздить 13 автобусів великого класу МАЗ та Електрон. Після погодження всієї схеми тут має курсувати близько 20 автобусів. Раніше ці автобуси сполучали Сихів та станцію «Підзамче», однак із січня кінцеву зупинку повернули на площу Різні.

Вікторія Ейсмунт