Мер Львова не зміг проголосувати через відсутність паспорта

logo


image

Міський голова Львова Андрій Садовий не зміг проголосувати на місцевих виборах, бо прийшов на виборчу дільницю із закордоним паспортом. Представниця виборчої дільниці відмовилась видати бюлетені і Садовий вернувся додому шукати внутрішній паспорт.

Мер прийшов на виборчу дільницю № 461949 разом з дружиною, тещею та наймолодшим сином. На відміну від дружини та тещі, Андрій Садовий не зміг скористатися своїм виборчим правом, оскільки взяв з собою закордонний паспорт. На зауваження членкині ДВК, що дозволяється голосувати лише за паспортом громадянина України, мер подякував за пильність.

«Я не зміг знайти свій український паспорт вдома, взяв закордонний і дівчата зробили мені зауваження, що можна голосувати лише за українським паспортом. Я хочу подякувати їм за пильність», – пояснив Андрій Садовий після виходу з дільниці, зазначивши, що йде додому шукати свій паспорт громадянина України.

В цілому, зі слів мера, голосування у Львові відбувається нормально. За винятком Винників, де є повідомлення про реєстрацію за місцевими адресами сторонніх осіб. У разі виявлення таких випадків мер закликав заявляти в поліцію.