Мер Львова закликав ресторани стишити музику у дні пам’яті Небесної Сотні

logo
171342_mer_lvova_zaklikav_restorani_stishiti_muz.jpeg


У вівторок, 20 лютого, у Львові відбудуться офіційні заходи з вшанування новітніх Героїв України. Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до мешканців міста та усіх українців з проханням про максимальну повагу, зокрема, він попросив, аби заклади громадського харчування стишили музику і утримались від гучних святкувань.

«Я хотів би звернутись до усіх львів’ян, усіх українців, щоб ми в ці дні були максимально толерантні і мали максимальну повагу до тих днів. У ці дні чотири роки тому почали вбивати наших українців на Майдані, три роки тому ми стали свідками Дебальцевського котла. Тому у мене прохання до усіх закладів громадського харчування – стишити музику, щоб був спокій і була повага. Це особливі дні для історії і для пам’яті», – цитує прес-служба ЛМР Андрія Садового.

Нагадаємо, впродовж 18-20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Зокрема, 20 лютого у Львові о 19:00 на проспекті Свободи перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбудеться акція «Свіча пам’яті»: запалення лампадок для вшанування Героїв Небесної Сотні. Організатори заходу – управління внутрішньої політики Львівської міськради спільно з міжконфесійним та міжрелігійним медіапроектом «Духовна велич Львова» планують влаштувати читання віршів Богдана Сольчаника, історика, громадського діяча, викладача УКУ, Героя Небесної Сотні.


А поділитися?