Мешканець Стрийщини отримав понад 8 років тюрми за вбивство родички

logo


Василь Кулька побив родичку, після чого за два місяці вона померла в лікарні.Жидачівський районний суд Львівської області виніс вирок мешканцю Стрийщини Василю Кульці, який під час побутового конфлікту нетверезим побив свою родичку.
Через два місяці внаслідок отриманих травм вона померла в лікарні. Суд призначив Василю Кульці 8 років і 6 місяців ув’язнення та зобовʼязав його виплатити родині загиблої 323 тис. грн компенсації.Як вказано в матеріалах справи, 6 червня 2021 року надвечір Василь Кулька нетверезим прийшов додому до своєї знайомої. Між ними виник конфлікт, під час якого
чоловік смертельно побив знайому. Вона померла за два місяці у лікарні.У суді Василь Кулька розповів, що того дня повертався додому з магазину і побачив на подвір’ї свою далеку родичку. Вони розговорились й зайшли до будинку, під час розмови між ними виник конфлікт, під час якого родичка його штовхнула, а він штовхнув її у відповідь та почав бити. Потім він пішов додому. У вчиненому розкаявся.Донька загиблої в суді розповіла, що мама жила сама, а вони з сестрою час від
часу її провідували. Того дня вона знайшла її закривавленою вдома та викликала швидку. Два місяці її мама лікувалася в хірургічному відділені, де 9 серпня померла.Враховуючи обставини справи, суддя Жидачівського райсуду Святослав Сливка визнав Василя Кульку винним у вбивстві за ч. 2 ст. 121 ККУ та призначив йому 8 років і 6 місяців позбавлення волі. Читайте також:
У Кривому Розі група підлітків жорстоко побила хлопця (ВІДЕО)Крім цього, він має сплатити доньці загиблої понад 23 тис. грн матеріальної та 300 тис. грн моральної шкоди. Цей вирок можна оскаржити в апеляції.