Мікс діпхаусу та трансу: львів’янин MusicDyer запрем’єрив нову композицію

logo


ЛЮДИ

Львівський композитор Микола Хшановський (псевдонім MusicDyer) шукає нові форми мистецької реалізації. Нещодавно він презентував свою роботу «Daria»

Львівський композитор Микола Хшановський (псевдонім MusicDyer) шукає нові форми мистецької реалізації. Нещодавно він презентував свою роботу «Daria».

Як розповів Микола, спочатку виникла ідея написати танцювальний трек, зміксувавши техно та індастріал. Планував досягти доволі агресивного звучання. Деякі елементи індастріалу залишилися, але настроєвість і жанрова приналежність кардинально змінилися. А причина дуже проста. Її іменем названий трек і саме її фото на обкладинці.

Після спілкування з цією людиною народилася дуже проста, але дуже атмосферна мелодія. Мені, мабуть, вперше у житті стало наплювати на те, що це ля-мінор, або що гармонічна основа – це лише по суті три акорди. Я вирішив, що не важливо те, що це просто, важливо, як саме ця простота подана і як вона відгукується у кожному з нас. Що ти відчуваєш, коли слухаєш цей трек у своїх улюблених навушниках? – Поділився автор.

У результаті жанрово це можна описати як мікс діпхаусу з трансом з елементами ембіенту та присутністю кількох індастріал семплів.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.