Міністерка зі Львова іде в парламент із Гройсманом

logo


Кандидатів-мажоритарників у прем’єра не буде.Фото: policy.info

Фото: policy.info

Сьогодні, 7 червня, відбувся з’їзд партії «Українська стратегія Гройсмана», під час якого оголосили першу 10-ку списку кандидатів до парламенту. Про це повідомляє прес-служба партії у Facebook.

Так, за списком чинного прем’єр-міністра у нардепи балотуватимуться Євген Нищук (культурний блок), Еміне Джапарова (гуманітарний блок), Олександр Саєнко (реформа держслужби і діджиталізація), Сергій Марченко (економічний блок), Павло Петренко (юридичні питання), Андрій Тетерук (безпека і оборона), Павло Яблонський (питання децентралізації), Віктор Єленський (питання релігій).

Також у десятці Володимира Гройсмана міністерка освіти і науки львів’янка Лілія Гриневич, яка у випадку проходження до ВРУ і надалі відповідатиме за ці напрямки.

Разом з тим, голова політради партії Олександр Саєнко каже, що «Українська стратегія Гройсмана» не матиме кандидатів у мажоритарних округах, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Таке рішення він пояснив тим, що за такий короткий виборчий період складно підібрати людей, в яких партія була б упевнена.