Міністр оборони та Головнокомандувач ЗСУ обговорили з мером Львова будівництво житла для військових

logo


Сьогодні, 7 грудня, Львівський гарнізон із робочим візитом відвідали Міністр оборони України Олексій Резніков, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний, міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчинов та міністр молоді і спорту України Вадим Гутцайт.

Високі гості під час зустрічі з міським головою Львова Андрієм Садовим розглянули перспективи нарощування співробітництва керівництва й громади міста з військовими частинами й установами гарнізону. Також домовились про комплексний підхід до будівництва житла для військових у Львові.

«Маємо на Рясне-2 зарезервованих близько 16 гектарів, де спільно з Міністерством оборони плануємо будівництво», – повідомив Андрій Садовий у своєму Телеграм-каналі.

Окрім того, члени Кабінету Міністрів України та Головнокомандувач ЗС України у супроводі народного депутата України Ростислава Тістика та інших членів делегації ознайомились зі станом та можливостями Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України, яка сьогодні є чи не найбільшим осередком фізичного гарту не лише військовослужбовців Львівського гарнізону, але й членів їхніх сімей, львів’ян та гостей міста.

«Вдячний Міністру оборони України Олексію Резнікову, Головнокомандувачу Збройних Сил України генерал-лейтенанту Валерію Залужному, міністру Кабінету Міністрів України Олегу Немчинову та міністру молоді і спорту України Вадиму Гутцайту за увагу до нашого гарнізону, турботу про військовослужбовців військових частин й установ, що дислокуються у Львові. Переконаний, цей візит дасть новий поштовх до поліпшення функціонування військових частин Львівського гарнізону, зокрема розвитку його соціальної й спортивної інфраструктур», – зазначив начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук.