Міська рада погодила будівництво пішохідного моста через вулицю Кривоноса

logo


Візуалізація ЛМР

Візуалізація ЛМР

Виконком міської ради вчора, 14 червня, затвердив містобудівні умови та обмеження для будівництва пішохідного мосту через вулицю Кривоноса. 

Мінімальна висота між проїжджою частиною і низом мосту має бути не менше 5,5 м. Міст пролягатиме через зону історичної забудови, яка охороняється ЮНЕСКО.

Зведення мосту є другою чергою будівництва Меморіалу Небесної Сотні на пагорбах на вулиці Кривоноса. Стелла меморіалу вже частково готова: її змонтували з кортенової сталі та встановили на бетонну основу. Наразі там облаштовують доріжки й оглядові майданчики.

Нагадаємо, облаштовувати Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні почали у вересні минулого року. Переможця конкурсу на найкращий проект меморіалу визначили у лютому 2017 року. Перше місце посів авторський колектив, у який входять Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак. Місце для майбутнього меморіалу обирали і узгоджували з родинами героїв.

17 квітня минулого року у сквері «На Валах» заклали пам’ятну капсулу, яка започаткувала будівництва Меморіалу Небесної Сотні. У серпні ЛКП «Зелений Львів» провело торги та визначило підрядника робіт – ТзОВ «Т.В.Д.». Вартість реконструкції скверу та облаштування меморіалу становить майже 19,7 млн грн.

Вікторія Ейсмунт