Міськрада остаточно затвердила підвищені тарифи на паркування в центрі Львова

logo


Львівська міська рада затвердила на постійній основі підвищені тарифи на паркування у центральній частині Львова. За відповідне рішення під час засідання сесії 15 вересня проголосували __ депутатів.

Відтак, тарифи на паркування у центрі Львова, які діяли на експериментальній основі, стали постійними. Це 8 грн/год. на закритій парковці на вул. Валовій та 6 грн/год. на відкритих паркінгах у першій паркувальній зоні.

Вартість стоянки у другій паркувальній зоні лишилася незмінною – 2 грн/год. Натомість подорожчало паркування на території аеропорту «Львів» – з 5 до 10 грн/год.

Паркування туристичних автобусів з червня автобусів коштує 50 грн/год.

Нагадаємо, у березні депутати Львівської міськради підтримали ухвалу, якою дозволили ЛКП «Львівавтодор» на власний розсуд встановлювати тарифи в межах до 8 грн/год. на закритій парковці на вул. Валовій та до 6 грн/год. на відкритих парковках у центрі міста. З 1 квітня «Львівавтодор» встановив на всіх паркінгах максимальні дозволені депутатами тарифи. 

Згідно з ухвалою, такі тарифи мали діяти до кінця червня. Проте під час засідання 30 червня депутати проголосували за ухвалу, якою продовжили дію експериментальних тарифів до 31 серпня, а пізніше виконком міськради продовжив їхню дію ще на місяць – до кінця вересня.

До квітня 2016 року львів’яни платили 4 грн за годину стоянки на парковках у центрі міста.