Міськрада заплатить містам 2 млн грн за приймання львівського сміття

logo


Загальна сума бюджетної субвенції місцевим радам України становить 2309160 грн.

Про це стало відомо з рішення виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент 032.ua.

Сьогодні, 18 жовтня, виконавчий комітет ЛМР  згідно з програмою відшкодування додаткових витрат на вивезення твердих побутових надав субвенцію трьом міським радам України: Старокостянтинівській міській раді в сумі 1534485 грн, Жидачівській міській раді в сумі 89500 грн та Стрийській міській раді в сумі 684075 грн.

“Надати субвенції міським бюджетам на соціально-економічний розвиток території за рахунок передбачених коштів у бюджеті розвитку міського бюджету м. Львова, які приймають тверді побутові відходи з міста Львова” – йдеться у рішенні.

Нагадаємо, після трагедії на Грибовицькому полігоні у 2016 році Львів буквально потонув у смітті. Міська влада намагалася по-різному боротися із критичною проблемою: фіксували стихійні сміттєзвалища, просили допомоги у сусідніх міст та навіть серйозно заговорили про будівництво сміттєпереробного заводу.

032.ua пропонував дізнатися, як рекомендують розв’язати проблеми з твердими побутовими відходами європейські експерти та які напрацювання уже були зроблені українськими фахівцями.

Також нагадаємо, 9  жовтня, у Львові затвердили рішення про визначення послуги з поводження з побутовими відходами окремою комунальною послугою.