Містичне полювання на Львівщині: місцеві бояться “чупакабри” та проти ночі не виходять з хат (Відео)

logo
150273_mistichne_poljuvannja_na_lvivwini_miscevi.jpeg


За темою

>
Лісничий Рахівського держлісгоспу відстрілює занесених до Червоної книги рисей і тетеруків – активіст

Надія Нижник показує усе, що залишилося від її кролів. Поламані порожні клітки та шерсть. За одну ніч невідома істота знищила одразу шістьох тварин. Схожа ситуація і в сусідньому дворі. Роман Кожушко також втратив зо півдесятка кролів.

Селяни кажуть, що втрачати кролів почали минулого тижня. Протягом двох ночей тварин побило на десяти домогосподарствах. Загалом йдеться майже про чотири десятки тварин.

При в’їзді у село є ліс. Місцеві певні, що невідома істота приходить саме звідти і нищить тварин. Тому і вирішили, що то чупакабра.

“Це було щось таке на кшталт пса, і морду мало таку, як лисиця. Щось страшне, щось таке, схоже, як лосик маленький. Люди бояться ходити по подвір’ю, раптом воно вискочить. Кажуть, що кров висмоктує. Ще може прийти до стайні і свиню з`їсти або корову . Після восьмої вечора люди з хати не виходять – чупакабри чекають”, – розповідає мешканка Погариська Ольга Попудник.

Розібратися у ситуації вирішили у сільраді. Кажуть, що власники жодну із загиблих тварин на експертизу не давали. Тому певні, що всьому виною звичайнісінькі лисиці. А щоб заспокоїти людей – звернулися до мисливців, щоб ті вполювали містичного звіра.

Чому вирішили влаштувати облаву на лисиць та що насправді лякає мешканців Погариська – дізнайтеся у сюжеті:

Марта Шикула, Євген Радіон, Львівська область, “5 канал”

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Дикі та кумедні: як виглядають смішні фото тварин конкурсу Comedy Wildlife Photography


А поділитися?