Музичний сквер Трускавця потрапив до реєстру рекордів України

logo


На Львівщині музичний сквер курортного міста Трускавець потрапив до Національного реєстру рекордів України.

Як передає Укрінформ, про це повідомила у Фейсбуці Трускавецька міська рада.

Зазначено, що музичний сквер, який належить Трускавецькій школі мистецтв ім. Романа Савицького, потрапив до Національного реєстру рекордів України

Сертифікати про встановлення рекорду – «Перший музичний мистецько-відпочинковий сквер», вручив трускавецькому міському голові Андрієві Кульчинському експерт Національного реєстру рекордів України Марк Орловський. Він сказав, що для встановлення рекорду враховували як розміри, так і просторове наповнення.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України / Фото: Трускавецька міська рада

У міськраді нагадали, що цей музичний сквер створено нещодавно, завдяки перемозі в конкурсі проєктів місцевих ініціатив. На реалізацію залучили обласні кошти (250 тис. грн), ще половину профінансувало місто, окремо долучились і спонсори.

Зовсім нова родзинка міста-курорту швидко стала «магнітом» для містян та гостей Трускавця. Простір облаштовували за ідеєю директора музичної школи Ігоря Нича, тож кожен елемент тут зовсім не випадковий. Проєкт задумували як додаткове місце для проведення занять з музики в теплу пору року, тому невдовзі його доукомплектують вуличними музичними інструментами.

Це дуже гармонійно вписується в освітній процес, тим більше, що у Трускавецькій школі мистецтв ім. Р. Савицького музичну освіту отримує найбільша кількість дітей серед усіх міст Львівщини, і це теж своєрідний рекорд, констатували у міськраді.