На акцію підтримки Саакашвілі у Львові прийшли близько тисячі його прихильників

logo
171110_na_akciju_pidtrimki_saakashvili_u_lvovi_p.jpeg


У неділю, 18 лютого, на акцію підтримки витвореного за межі України Міхеїла Саакашвілі у центрі Львова прийшли близько тисячі його прихильників. Усі вони висловлювали невдоволення діями президента України Петра Порошенка і вимагали відставки чинної влади.

Близько 13:00 на площу біля пам’ятника Тарасові Шевченку вийшли прихильники Михеїла Саакашвілі. Акцію вони розпочали з виконання Гімну Україи та хвилини мовчання на честь Героїв Небесної Сотні та українських військових, які загинули під Дебальцевим.

У руках мітингарів були транспарант из текстом «Порошенку, ти зрадив нас. Геть з Банкової!», «Корупції – стоп! Диктатурі – ні!», «ПШО ПНХ» та «Геть ПоRoshen баригу!». Чинну владу вони називали «бандою», «баригами» та «корупціонерами».

Усі фото Павла Паламарчука/ZAXID.NET

Подібні акції на підтримку Саакашвілі 18 лютого синхронно відбуваються у більшості великих міст України.

Незадоволення діями Петра Порошенка прихильники екс-президента Грузії та екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі почали висловлювати відтоді, відколи його позбавили Громадянства України, коли той перебува за кордоном. Нагадаємо, у вересні Саакашвілі повернувся до України, незаконно перетнувни польсько-український кордон разом зі своїми прихильниками, серед яких було багато відомих політиків, громадських діячів та журналістів. А вже 12 лютого Саакашвілі примусово видворили з України до Польщі.


А поділитися?Вам має сподобатись...