На Чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді львів’яни вибороли шість нагород

середа, 13 липня, 2016, 17:53
Спорт

У Скадовську (Херсонська область) відбувався Чемпіонат України з важкої атлетики 2016 року серед молоді віком до 23 років та ХХХ Міжнародний турнір пам’яті Якова Куценка.

На цьогорічних традиційних змаганнях боротьбу вели понад 300 важкоатлетів з усіх регіонів України. Команда Львівської області була представлена своїм повним складом (сім жінок та вісім чоловіків), пише sport-oda.lviv.ua.

Найуспішнішим у змаганнях серед жінок став виступ львівської важкоатлетки вагової категорії до 48 кг Ольги Заяць. Перевищивши власне досягнення на 9 кг, вона з результатом 130 кг у сумі двоборства піднялася на другу сходинку національного п’єдесталу й виконала норматив «Майстра спорту України».

Також успішно завершила змагання майстер спорту України Діана Нагорнюк. У ваговій категорії до 75 кг у Чемпіонаті України серед молоді віком до 23 років львівська атлетка впевнено здобула срібні нагороди, а у міжнародному турнірі пам’яті Якова Куценка також була однією з найкращих, виборовши третє призове місце. Результат нашої спортсменки 73 кг у ривку та 90 кг у поштовху.

Відтак жіноча команда Львівської області посіла десяте місце із 166,5 очками з-поміж 21-ої жіночої команди з усієї України.

Технічні результати виступів жіночої команда Львівської області:

Заяць Ольга – 2-е місце (тренери: Товстоног О.Ф., Кононенко В.І., Косів О.І.);

Нагорнюк Діана – 2-е місце (тренери: Гордійчук В.Г., Кононенко В.І., Товстоног О.Ф.);

Людвіг Юлія – 12-е місце (тренери: Хома М.М., Мельник В.Г., Кононенко В.І.);

Ільницька Марія – 13-е місце (тренери: Розторгуй М.);

Константинова Софія – 13-е місце (тренери: Гвіздон Л.В., Кононенко В.І., Товстоног О.Ф.);

Цяпко Тетяна – 14-е місце (тренери: Гентош А.В., Товстоног О.Ф.);

Коробова Вікторія – 8-е місце (у поштовху) (тренери: Братко С.П., Бутенко Ю.О.).

Команда Львівської області серед чоловіків цього року здобула друге командне місце Чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді віком до 23 років. Минулорічні чемпіони поступилися лише 4-ма очками представникам Харківщини (472,5 очки). Третіми виявилися важкоатлети Запорізької області (422 очки).

З поміж представників Львівщини Артур Гордишинський у ваговій категорії до 69 кг після завершення ривка знаходився на п’ятому місці. Проте у поштовху, із результатом 152 кг нашому важкоатлету не було рівних. Сума двоборства 267 кг гарантувала спортсмену чемпіонське звання. У цій же ваговій категорії успішно змагався наш молодий 17-річний атлет Олег Махмудов, який виборов срібні нагороди змагань із результатом 263 кг.

Віталій Олевич зумів вибороти призові нагороди чемпіонату серед 36-ти найкращих важкоатлетів вагової категорії до 85 кг. Цікаво що у першій змагальній вправі – ривку наш важкоатлет став другим із результатом 151 кг. У поштовху Віталію підкорилися 171 кг та у результаті – бронзова нагорода у сумі двоборства.

Також успішним був виступ Павла Закашевського у ваговій категорії до 105 кг, який у даний час стрімко прогресує. Спортсмену підкорилися 159 кг у ривку та 193 кг у поштовху, що забезпечило йому бронзову медаль Чемпіонату України-2016 серед молоді та Міжнародного турніру пам’яті Якова Куценка.

Технічні результати виступів чоловічої команди Львівської області:

Гордишинський Артур – 1-е місце (тренери: Гентош А.В., Гентош В.М.);

Махмудов Олег – 2-е місце (тренер: Єсін С.О.);

Олевич Віталій – 3-є місце (тренери: Гентош А.В., Гентош В.М.);

Закашевський Павло – 3є місце (тренери: Плюта В.Є., Кінарьов В.А., Тузяк С.Я.);

Клюшник Богдан – 5-е місце (тренери: Бутенко Ю.О., Кононенко В.І., Мартинюк Я.О.);

Остафійчук Роман – 9-е місце (тренери: Братко С.П,, Бутенко Ю.О.);

Махмудов Мурат – 12-е місце (тренер: Єсін С.О.);

Гоза Володимир – перезалікові очки за 1-е місце (тренери: Гентош А.В., Гентош В.М.).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.