На чемпіонаті з сучасного п’ятиборства учні ЛУФК здобули подвійну перемогу

У м.Харкові 11-12 березня 2017р. відбувся командний чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед спортсменів юнацької вікової категорії.

Серед хлопців-триборців подвійну перемогу здобули учні Львівського училища фізичної культури: чемпіоном України з результатом 899 очок став дев’ятикласник Юрій Ковальчук, віце-чемпіоном, відставши на 22 пункти, – Валентин Ільків (10 кл.). Ще один десятикласник Андрій Зубач посів 4 місце.

Успішний виступ у особистій першості дозволив хлопцям і в командному заліку показати найкращий результат – львів’яни більш як на 100 очок випередили збірну Києва. На ІІІ місці команда Житомира.

І серед дівчат тріумфувала вихованка училища Руслана Война (10 кл). Правда, перемога Руслані далася дещо важче – вона лише на 1 очко випередила житомирянку Катерину Борчукову. Дев’ятикласниці Ользі Клунніковій до п’єдесталу пошани забракло 1 очка – у підсумку Клуннікова четверта.

У командній першості Война, Клуннікова і Олександра Горлова на першому місці.

Серед двоборок бронзовою призеркою змагань стала учениця 7 класу Юлія Федун.