На Червоноградщині попрощалися із загиблим в ООС Героєм

logo


МІСТО

Усі фото: Червоноградська районна державна адміністрація

Напередодні, 2 вересня, у Добротворі поховали загиблого військовослужбовця 24-ї окремої механізованої бригади Романа Задорожного. Про це повідомили у Червоноградській райдержадміністрації.

Роман, разом зі своїми побратимами, був на бойовому чергуванні. Саме в цей момент бойовики здійснили обстріл наших позицій із ручних протитанкових гранатометів та кулеметів різного калібру. Внаслідок обстрілу відбулося загоряння сухої трави в районі бойового поста, на якому перебував Роман. Для того, щоб унеможливити подальше загоряння позиції старший солдат Задорожний, разом із іншими військовослужбовцями, розпочав локалізовувати пожежу та гасити полум’я і саме у цей момент, під час переміщення від одного осередку пожежі до іншого, бойовики здійснили прицільний обстріл з протитанкової керованої ракети, внаслідок чого Роман отримав поранення несумісні з життям, – розповідають у 24 ОМБр імені короля Данила.

Роман вступив до лав ЗСУ у 2017 році, був заступником командира бойової машини. Він виріс у багатодітній сім’ї. Був третьою дитиною у батьків. Втратили рідну людину троє сестер та 13-річний братик.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.