На двох зупинках громадського транспорту у Львові планують облаштувати місця відпочинку водіїв

logo


У міськраді напрацювали проєкт ухвали про встановлення двох пунктів відпочинку водіїв на кінцевих зупинках трамваїв та тролейбусів.

Про це йдеться у проєкті ухвали, опублікованій на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради 2 травня 2024 року.

На сайті Львівської міськради підготували та оприлюднили проєкт ухвали про встановлення пунктів відпочинку водіїв на кінцевих зупинках трамваїв та тролейбусів.

Згідно з документом, йдеться про встановлення
двох пунктів відпочинку для водіїв електротранспорту загальною площею 40 м² на вул. Є. Коновальця, 111 (зупинка “вул. Є. Коновальця”) та на вул. Ряшівська, 1 (зупинка “вул. Ряшівська”).

З таким проханням до Львівської міськради звернулось ЛКП “Львівелектротранс” ще 15 березня цього року. 

“З метою дотримання вимог Правил експлуатації трамвая та тролейбуса, а також створення належних умов праці та відпочинку водіїв трамваїв та тролейбусів дозволити ЛКП “Львівелектротранс”
встановити пункти відпочинку водіїв” – йдеться в проєкті ухвали.

Наразі ЛКП “Львівелектротранс” має розробити план розташування пунктів відпочинку водіїв та погодити його з інженерними службами міста і департаментом архітектури та просторового розвитку міськради, а також укласти договори оренди цих пунктів відпочинку терміном на 10 років з дати прийняття цієї ухвали. 

Нагадаємо,
у 2021 році у Львові не було жодної кінцевої зупинки громадського транспорту, яка б була обладнана кімнатами для відпочинку, місцем для приймання їжі та санвузлами.