На якому етапі перебуває проект будівництва дороги від вул. Суботівської до вул. Шевченка у Львові

logo


У мерії замовили ТЕО з цими варіантами проходження дороги. Ідею регульованого переїзду відхилили одразу, через високу кількість потягів, що курсують у цьому напрямку. Нова естакада на 500 – 600 метрів хоч і розцінюється як один з оптимальних варіантів, обійдеться дуже дорого місту навіть при попередніх підрахунках – 250 мільйонів гривень, ще одна складність тут – торф’яне поле, у зв’язку з чим потрібно буде розробляти детальну геологію для визначення місця проходження дороги.

Варіант з підземним тунелем спершу відхилили, оскільки технологія будівництва передбачає зупинку частини колій залізниці. Але станом на нині, знайшли компанію, яка будує метро в Києві та зможе  збудувати тунель без впливу на роботу колій. Цей варіант попередньо оцінили в 100 млн грн.

Читайте також: ТОП-5 транспортних проблем Рясного: чим незадоволені львів’яни і які шляхи вирішення

“Тому найоптимальнішим варіантом є проходження дороги через насип під коліями. Взяли його, як основний. На сьогодні геологія зроблена на частину дороги. Ще буде одна зустріч з проектантами та будівельниками, щоб все додатково підтвердили”, – пояснив Андрій Білий.

За словами посадовця, далі мають підготувати техзавдання на виготовлення проектно-кошторисної документації; провести тендер на проектування, дочекатися проекту, провести тендер на будівництво та власне збудувати альтернативну дорогу.

Андрій Білий додав, що зараз також відбуватимуться додаткові погодження із залученими компаніями, “Укрзалізницею”, відбуватиметься процедура отримання дозволів тощо.

Замовником робіт виступить ЛКП “Львівавтодор”.

Нагадаємо, раніше 032.ua повідомляв, що альтернативна дорога між Рясним та Левандівкою у Львові має з’явитися орієнтовно за два роки.