На Яворівщині полум’я знищило 10 тонн сіна (відео)

logo


image

У селі Дмитровичі Яворівського району палала одноповерховій бетонній будівлі. До місця виклику виїхали рятувальники з Судової Вишні, Мостиськ та Городка. Годину вогнеборці витрати на ліквідацію займання. Як наслідок, полум’я знищило 10 тонн сіна, пошкоджено перекриття та стіни будівлі. Натомість саму споруду вдалося врятувати. Працювало на пожежі 9 надзвичайників.

Також дивіться у випуску:

У селі Язлівчик Золочівського району в дерев’яному житловому будинку трапився вибух газу. Внаслідок чого будівлю повністю зруйнувало.
Навпроти Львівського аеропорту розташовані дві мобільні бригади, що проводять ПЛР-тестування для новоприбулих людей з-за кордону.

Обласні чиновники розробляють концепцію розвитку медзакладів області й напрацьовують концепцію розвитку спортивної інфраструктури.

5-ту міська лікарня за кошти НСЗУ закупила медичне устаткування на майже 20 млн грн. Вже незабаром у лікарні відкриють відділення гемодіалізу.

Зеленський підписав закони про пільгове розмитнення імпортованих з Європи автомобілів, що тимчасово спростить цей механізм.

 Кабінет міністрів визнав паливо соціально значущим товаром, а тому ввів обов’язкове декларування підняття вартості на автозапраних станціях.

Уряд проведе аудит «Арени Львів», оскільки підрядників, які його робили, вже немає, а також відсутні будь-які первинні документи.

З 21 травня у місті стартують гідравлічні випробування. Як наслідок, впродовж кількох тижнів містяни будуть без гарячої води. 

 Львівські спортсмени здобули на чемпіонаті України 21 медаль зі спортивного орієнтування на велосипедах.