На Львівщині п’яні працівники ТЦК викрали чоловіка та погрожували жінці (відео)

logo


На Львівщині п’яні працівники ТЦК викрали чоловіка та погрожували жінці (відео)

Фото: АрміяInform ТЦК зловживають своїми повноваженнями Фото: АрміяInform

Поділитися share

У Мережі з’явилося відео конфлікту із п’янимиспівробітниками територіального центру комплектування у Львівській області

Нерідко в Україні трапляються випадки, коли працівники військкоматів перевищують свої повноваження. Цього разу представники ТЦК викрали волонтера громадської організації “Порятунок тварин Харків”.

Відповідне відео ширитьсясоціальними мережами.

О 5 ранку волонтер повертався з Польщі, куди відвозив безпритульних собак із прикордоння Харківщини. На Львівщині автомобіль зупинили представники ТЦК та “запросили” волонтера до приміщення, потім військові:

відібрали телефон волонтера;змусили його пройти військо-лікарську комісію.

Крім того, працівники військкомату погрожували жінкам, які супроводжуваливолонтера. Панянки намагалися дізнатися, де перебуває їхній колега. Втім, жінок не лише не впустили до приміщення, але й відганяли з кулаками. Жінки звернули увагу на те, що троє чоловіків були у стані алкогольного сп’яніння.

Наприкінці один із працівників ТЦК із цигаркою в роті накинувся на волонтерку та хотів її вдарити, при цьому він її ображав лайливими словами та погрожував фізичною розправою.

Постраждалі планували викликати поліцію, проте працівників територіального центру комплектування та соціальної підтримки це не налякало.

Раніше ми вже пояснювали, як українці зможутьоновити свої дані, не звертаючись до ТЦК. Також ми писали, що українцям, які добровільно прийдуть до ТЦК, нададуть відстрочку від мобілізації.