На Львівщині привітали судмекспертів

logo


Фото, відео

Без судового експерта не обходиться жодне кримінальне провадження. Вони встановлюють причини ДТП та пожеж, досліджують повноту й обсяги виконаних робіт, справжність творів мистецтва та підписів на документах.

Про це повідомив начальник ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.

А під час повномасштабної війни ще йфіксують наслідки злочинів poсіян щодо транспорту та нерухомості, зокрема і злочини щодо таких історичних будівель, як музей Романа Шухевича на Білогорщі, який окупанти зруйнували 1 січня.

Близько 150 працівників. Вісім базових лабораторій. Понад 5 тисяч експертиз та досліджень щороку за 55 експертними спеціальностями. Вітаю Львівський науково-дослідний інститут судових експертиз із 55-річчям!

Приємно, що на благо справедливості працюють криміналістична лабораторія на базімікроавтобуса, квадрокоптери та апаратно-програмний комплекс для дослідження мобільних телефонів, які ваш інститут отримав завдяки коштам з обласного бюджету Львівщини. Будемо шукати нові можливості, щоб у вас і надалі була можливість забезпечувати судову експертизу на найсучаснішому рівні, повідомив Козицький.

Як уточнив в о голови ЛОР Юрій Холод, 55-років діяльності відзначає Львівський науково-дослідний інститут судових експертиз.

Саме від науковців та експертів цього  інституту залежать результати роботи Національної поліції, СБУ, прокуратури та рішення у судовихсправах. А головне — від результатів експертизи залежить відновлення справедливості та законності, без перебільшення, у всіх галузях нашого життя. 

Зокрема, велика роль судових експертиз у встановленні і фіксації злочинів російської армії в Україні. Львівські експерти допомагали колегам із Київського інституту в документуванні та фахових дослідженнях злочинів російських окупантів у Бучі, Бородянці та інших населених пунктах, які пережили окупацію. Здійснювали експертизупісля знищення музею Шухевича у Білогорща. 

Сьогодні у Львівському інституті, який є регіональним та має 3 відділення — Волинське, Закарпатське та Рівненське — працює півтора сотні експертів. Тут є 8 сучасних лабораторій, які проводять експертизи з понад 52 експертних спеціальностей. 

Тому наразі приміщення обласної ради, в якому працює така важлива експертна установа Міністерства юстиції України, потребує більшого приміщення. 

Разом із представниками правоохоронної та судової системи, з начальником ОВА Максим Козицький, привітали експертів Інституту судових експертиз, подякували за їхню кропітку і важливу роботу, побажали всім перемоги, подальшого розвитку та успіхів їхній нелегкій роботі, написав Холод.

Коментарі

Позначки: Львівська обласна рада,Максим Козицький, Юрій Холод