На Львівщині у двох наркоторговців вилучили наркотики на 100 тис. грн

logo


Мешканці Донеччини розсилали наркотики по всій Україні

На Львівщині правоохоронці затримали двох мешканців Донеччини віком 20 та 22 роки за розповсюдження наркотиків. Під час затримання у зловмисників вилучили наркотики на суму близько 100 тис. грн, повідомила пресслужба поліції Львівської області у четвер, 25квітня.

Наркоторговців затримали на пошті

За даними правоохоронців, двоє мешканців Донеччини, віком 20 та 22 роки, які тимчасово проживали на Львівщині, закуповували великі партії наркотиків, з метою подальшого збуту. Зловмисники розфасовували психотропні речовини та розсилали їх у різні регіони України поштою. Наркодилерів вдалося затримати у середу, 24 квітня, біля поштового відділення, куди вони прийшли для відправки чергової партії наркотиків.

Наркотики, які вилучили у злочинців Наркотики, які вилучили у злочинців

“У затриманих було виявлено та вилучено зіп-пакети, згортки та пакунки з речовинами, схожими на психотропні засоби амфетамін та alfa-PVP, а також з речовиною, схожою на наркотичний засіб канабіс. Окрім того, були вилучені засоби для фасування, електронні ваги та інші речові докази“, — розповіли у поліції Львівської області. Загальна вартість наркотиків, яківилучили у зловмисників, за цінами чорного ринку сягає близько 100 тис. грн.

Обом злочинцям повідомили про підозру в незаконному зберіганні та збуті наркотиків. Наразі триває досудове розслідування, незабаром ділкам оберуть запобіжні заходи. Наркоторговцям з Донеччини може загрожувати до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.