На Львівщині відкрили два простори психосоціальної підтримки дітей

logo


Дитячі простори психосоціальної допомоги відкрили у Самборі.

У Самборі, що на Львівщині, відкрили два простори психологічної та соціальної підтримки дітей: Громадський центр “Простір, дружній до дітей, молоді та сімей” та Центр соціального супроводу. Про це у вівторок, 7 березня, повідомили у Львівській ОВА.

У одномуз центрів діти зможуть отримати грошову допомогу

У Самборі розпочали роботу два важливі простори для надання різнобічної допомоги дітям, молоді та сім’ям. Громадський центр “Простір, дружній до дітей, молоді та сімей” пропонуватиме різноманітні заняття та безпечне середовище для психосоціальної підтримки, дозвілля та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеву громаду. “Простір відкритий для усіх охочих. Вже є затверджений розклад занять. Проте у ньому можливі зміни,зумовлені кількістю охочих тут займатися,” — зазначили у Самбірській міськраді.

Фото: Самбірська міськрада Фото: Самбірська міськрада Фото: Самбірська міськрада Фото: Самбірська міськрада

Крім того, у Самборі запрацював Центр соціальногосупроводу, де діти з уразливих категорій можуть отримати соціальний супровід та індивідуальну грошову допомогу. Фахівці закликають звертатися сім’ї, які перебувають у складних обставинах.

Обидва центри розташовані за адресою: вул. Гоголя, 7 (територія закладу дошкільної освіти №9).

Два простори відкрили в рамках проєкту “Покращення благополуччя та стійкості постраждалих дітей і громад” за підтримки міжнародної організації Save the Children та у партнерстві з ГО”Істок”. Ініціатива спрямована на розширення доступу до інтегрованого захисту дітей та надання психологічної й психосоціальної підтримки.

Нагадаємо, відтепер у “Дії” можна оформити довідку про статус ВПО для всієї сім’ї.