На Львівщині амністували учасника бойових дій, який скоїв смертельну ДТП

logo
155217_na_lvivwini_amnistuvali_uchasnika_bojovih.jpeg


05.12.2017, 09:28

участник боевых действий, ДТПНа Львівщині амністували учасника бойових дій, через якого сталася смертельна ДТП. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Дорожньо-транспортна пригода сталася 2 липня 2017 року близько 22:40. Охоронець ПАТ “Івано-Франківське обленерго” на автомобілі Opel Vivaro при проїзді у місті Городок Львівської області перед поворотом ліворуч для виїзду на другорядну дорогу не переконався, що не створює небезпеки, виїхав на зустрічну смугу руху та зіткнувся з Меrcedes 124. В результаті ДТП пасажир Меrcedes 124 помер, а маленький хлопчик отримав тяжкі тілесні ушкодження.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, у вчиненому щиро каявся, повідомив, що відшкодував потерпілим витрати матеріального та морального характеру, просив суд застосувати стосовно нього Закон України “Про амністію”.

Обираючи міру покарання Городоцький районний суд враховував, що обвинувачений характеризується виключно позитивно за місцем роботи та проживання, нагороджений грамотою воїна-інтернаціоналіста, є учасником бойових дій, що підтверджено копією посвідчення учасника бойових дій серії АБ №574261 від 12.06.1996р.

Тому суд ухвалив визнати чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 286 КК України, та призначити йому покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами строком на два роки. Проте звільнив від відбуття призначеного покарання на підставі п. “Д” ст.1 ЗУ “Про амністію у 2016 році”.

На Львовщине амнистировали участника боевых действий, из-за которого произошло смертельное ДТП. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Дорожно-транспортное происшествие произошло 2 июля 2017 года около 22:40. Охранник ПАО “Ивано-Франковское облэнерго” на автомобили Opel Vivaro при проезде в городе Городок Львовской области перед поворотом налево для выезда на второстепенную дорогу не убедился, что не создает опасности, выехал на встречную полосу движения и столкнулся с Меrcedes 124. В результате ДТП пассажир Меrcedes 124 умер, а маленький мальчик получил тяжелые травмы.

В судебном заседании обвиняемый свою вину признал полностью, в содеянном искренне каялся, сообщил, что возместил пострадавшим расходы материального и морального характера, просил применить в отношении него Закон Украины “Об амнистии”.

Выбирая меру наказания Городокский районный суд учел, что обвиняемый характеризуется исключительно положительно по месту работы и жительства, награжден грамотой воина-интернационалиста, является участником боевых действий, что подтверждается копией удостоверения участника боевых действий серии АБ №574261 от 12.06.1996р.

Поэтому суд постановил признать мужчину виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.2 ст. 286 УК Украины и назначить ему наказание в виде четырех лет лишения свободы с лишением права управления транспортными средствами сроком на два года. Однако освободил от отбывания наказания на основании п. “Д” ст.1 ЗУ “Об амнистии в 2016 году”.


А поділитися?Вам має сподобатись...