На Львівщині люди повторно потрапляють до лікарні з коронавірусом

logo


На Львівщині погіршується ситуація із коронавірусною хворобою. Крім того,  щодня зростає кількості хворих, які вдруге потрапляють на стаціонарне лікування з коронавірусом. Про це повідомляє Львівська обласна державна адміністрація, пише ПІК.

На Львівщині погіршується ситуація із коронавірусною хворобою.

“На жаль, спостерігаємо зростання кількості нових випадків захворювання на Covid-19. Окрім того, зростає кількість госпіталізованих. За останні 16 днів кількість госпіталізованих зросла на 35%. В лікарнях Львівщини на сьогодні 1580 пацієнтів. Найбільша кількість хворих у співідношенні на 100 тисяч населення є серед мешканців Львівського районну і Дрогобицького району”, – повідомила під час брифінгу епідеміолог, керівник Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

Вона також зазначила, що на сьогоднішній день вже є 102 повідомлення про пацієнтів, які вдруге потрапляють на стаціонарне лікування з коронавірусом.

“Це люди, в яких не просто вдруге реєструвався позитивний результат обстеження на коронавірус, а ті, стан яких потребував госпіталізації в стаціонари. І згідно із повідомленням МОЗ, аналогічна ситуація відбувається в інших областях України”, – додала епідеміолог.

На Львівщині циркулює два генотипи коронавірусу: В1 та В1.1.

“Тобто ні південноафриканського, ні лондонського на Львівщині виявлено не було”, – пояснила Наталія Іванченко.

Додамо, що наразі в Львівській області виявлено 79582 випадки коронавірусу. Померли 2293 людей, натомість 69673 мешканці області.

У Львові створюють хор депутатів 

Медведчук купує один із львівських каналів: колектив виступив із заявою 

У Львові бояться спалаху Covid-19, але й надалі готові допомагати хворим з Франківщини 

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram, Youtube та  Telegram