На Львівщині мешканцям заборонили ходити в ліси

logo


У Дрогобицькому районі на Львівщині ввели заборону для населення на перебування у лісах, масивних захисних насаджень вздовж залізничних колій та автомобільних доріг.

Про це інформують у Дрогобицькій районній військовій адміністрації.

На території Дрогобицького району забороняється:– перебувати у будь-який період доби у лісах, масивних захисних насадженнях вздовж залізничних колій та автомобільних доріг на території Дрогобицького району будь-яких осіб, за винятком тих, хто відповідно до Закону здійснює виконання своїх службових обов’язків із забезпечення оборони держави, національної безпеки, охорони правопорядку.

Це один із заходів безпеки.

«Попри те, що завтра перший день весни, зараз не сезон для пікніків і відвідування лісу. Часто саме на деревах у лісах та вздовж доріг ворог ставить свої мітки. Тому правоохоронці відстежують таких осіб, а присутність там нашого мирного українського населення лише збиватиме та заплутуватиме їх», – пояснив начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», на Стрийщині попередили бізнесменів, якщо вони безпідставно завищуватимуть ціни на продукти, то увесь товар у них конфіскують для потреб ЗСУ за законом воєнного часу.  

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!