На Львівщині обвинувачують 62-річну жінку у збуті наркотиків

logo


Ідеться про львів’янку, яка впродовж квітня – травня цього року збувала фрагменти блістерів з нарковмісними таблетками, у складі яких був метадон.

Про це повідомляє Пресслужба прокуратури Львівської області.

Крім цього, як встановило слідство, жінка  брала участь у підробці рецептурних бланків разом зі спільником у нього в квартирі на вул.Хорватській у Львові. Це дозволило їм незаконно купувати сильнодіючі лікарські засоби «Соннат» та «Сонован».

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч.1 ст.307, ч.2 ст.307, ч.3 ст.358 КК України (незаконний збут наркотичних засобів, та незаконний збут наркотичних засобів, вчинений повторно, підроблення іншого офіційного документа, який видається установою, яка має право видавати такий документ, і який надає право, з метою використання його підроблювачем, вчиненого повторно, за попередньою змовою групою осіб).

За процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №2 завершено досудове розслідування цього кримінального провадження. Обвинувальний акт скеровано до суду.

У разі доведення провини, максимальне покарання, яке загрожує львів’янці – позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Наразі жінка перебуває під вартою без визначення розміру застави.