На Львівщині спостерігачі зафіксували перші порушення на виборах

logo


image

25 жовтня станом на 11 годину спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували перші порушення на дільницях у Львівській області. Різні інциденти виявили у Червоноградському районі та у селі Трибоківці біля Бібрки.

Як повідомили спостерігачі, у селі Опільсько біля Червонограда на двох дільницях видали бюлетені для голосування за депутатів до Львівської обласної ради без вказаних номерів дільниць. Їх члени ДВК мали заповнити на підготовчому засіданні. На одній ДВК виявили, що у бюлетенях “загубили” кандидата від ВО “Свобода”.

Окрім цього, ДВК №462110 розпочала роботу із запізненням на 15 хвилин, у зв’зку з чим виникла велика черга. У комісії повідомили, що на місці немає заступника та секретаря комісії, через що виникла затримка.

У Львові одна з комісій (№461978) відчинила двері дільниці на 10 хвилин пізніше, оскільки не встигла вчасно провести інструктаж. Що цікаво, у Львівській міськраді заявили, що усі дільниці відкрилися вчасно і жодних порушень не було.

Серед іншого, в Сокалі весь керівний склад ДВК №461251 захворів на COVID-19. Члени комісії зі свого складу обрали голову і секретаря, щоб забезпечити роботу комісії.

Фото на головній: https://dailylviv.com/