На Львівщині суд оштрафував матір школяра, який за місяць пропустив 125 уроків

logo


Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області оштрафував жінку, син якої пропустив 125 уроків протягом місяця. Як йдеться у постанові суду від 12 грудня, дитина не з’являлась у школі протягом жовтня 2017 року.

Матір школяра обвинувачують у неналежному виконанні батьківських обов’язків, відтак суд оштрафував її на 51 грн. У постанові суду не зазначено вік дитини та у якій школі він навчається.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру судових рішень, це не перший випадок, коли суд штрафує жінку за аналогічні порушення. До прикладу, у травні 2017 року Дрогобицький міськрайонний суд уже штрафував жінку на 51 грн через те, що її син без поважних причин не ходить до школи, також у лютому 2017 року цей же суд оштрафував її на 17 грн через те, що протягом 2016 року її син пропустив 505 навчальних годин у ЗОШ №3.

З рішень суду можна зробити висновок, що зараз дитина навчається у 9 класі, оскільки у 2015 році, коли хлопець навчався у 7 класі ЗОШ №3, матір також судили через регулярні пропуски занять у школі. Окрім регулярного пропуску уроків, цей хлопець у 2016 році також розбив вікно у ЗОШ №1 у Дрогобичі та крав продукти з супермаркету. За ці правопорушення його матір оштрафували на 170 грн та 51 грн відповідно.