На Львівщині триває підготовка до вакцинації проти COVID-19: подробиці

logo


image

На Львівщини розробляють план вакцинування від коронавірусу. 

У Львівській області триває підготовка до вакцинації від коронавірусу. Про це повідомили у пресслужби Львівської ОДА. 

Заступниця директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Шурпяк пояснила, що збирається потреба – кількість людей в області, які будуть охоплені вакцинацією, готується медичний персонал, обладнання. Роблять все для того, щоб у лютому були готові до прийому поставок вакцин. 

Триває також робота над формуванням мобільних бригад, які будуть проводити щеплення. До кожної бригади входитимуть лікар, два фахівця середнього медичного персоналу та водій. Вакцинація відбуватиметься у тимчасових пунктах щеплення, які будуть розмішені на базі лікарень, а також, можливо, на базі підприємств. 

Ірина Шурпяк додала, що важливо сформувати позитивне ставлення населення до кампанії вакцинування. Вакцинація в Україні проходитиме у п’ять етапів: 

перший передбачає щеплення людей із критичним ризиком інфікування COVID-19, медичних працівників (які надають допомогу хворим на  коронавірус в умовах стаціонару) та військових, які беруть участь в ООС.
на другому вакцинуватимуть також інших людей, які надають медичні послуги.
на третьому і четвертому етапах вакцинуватимуть тих, хто виконує функції з підтримки безпеки та життєдіяльності держави.
на п’ятому етапі — людей віком до 59 років без супутніх захворювань.

Фото на головній: dw.com