На Львівщині відновили дах монастиря одного з найдавніших замків України

logo


7

Поширень

Британський журнал Dezeen написав про київську архітекторку і дизайнерку Вікторію Якуша та про її бренд меблів Faina: видання звернуло увагу на колекцію світильників Soniah.

Про це пише Хмарочос.

Колекція Soniah складається з торшерів, ламп, настільних ламп і бра, які формою нагадують соняхи. Їх зроблено «з тіста» – авторського матеріалу Ztista: глини, паперу, соломи та дерев’яних чипсів. Предмети створюють за технологією, яка нагадує валькування – обмазування стін хати-мазанки.

Колекція уособлює стиль бренду, що його Якуша називає «новий примітивізм» – поєднання традиційних ремесел і сучасної мови дизайну.

«Маючи під рукою всі технологічні можливості сучасного світу, ми обираємо бути простити і бачити красу в простих формах і матеріалах», – зазначає дизайнерка.

До колекції також увійшли лава та кавовий столик з ясеня у кількох розмірах. Великий торшер на сайті бренду коштує 2600 євро, настільна лампа – 1150 євро, кавовий столик – 2250 євро.

Торік Вікторія Якуша увійшла до складу журі Dezeen Awards 2020.

Проєкт будинку над скелею від Yakusha Design та будинок-бункер від Sergey Makhno Architects потрапили до 12 найкращих нереалізованих проєктів впливового архітектурного видання Archdaily.

Дизайн квартири у Києві увійшов до десятки найкращих у світі

Нагадаємо, два будинки українських архітектурних бюро увійшли до топ-12 найцікавіших нереалізованих проєктів.

Як ми повідомляли раніше, у Чернігові зняли 20 промороликів про дерев’яну архітектуру міста.

Усі фото: hmarochos.kiev.ua.

7

Поширень