На Львівщині висадили найдовшу в Україні та Європі алею лип

logo
182346_na_lvivwini_visadili_najdovshu_v_ukrajini.jpeg


Понад 60 учасників акції висадили алею лип рекордною в Україні та Європі довжиною – 5750 мРекордну за довжиною алею лип висадили у Бутинському лісництві державного лісогосподарського підприємства «Жовківський лісгосп», що на Львівщині, вздовж дороги Р-15 Ковель-Володимир-Волинський–Червоноград-Жовква до початку території Жовківського району. Про це інформує прес-служба Держлісагентства. Понад 60 учасників акції

Рекордну за довжиною алею лип висадили у Бутинському лісництві державного лісогосподарського підприємства «Жовківський лісгосп», що на Львівщині, вздовж дороги Р-15 Ковель-Володимир-Волинський–Че рвоноград-Жовква до початку території Жовківського району. Про це інформує прес-служба Держлісагентства.

Понад 60 учасників акції висадили алею лип рекордною в Україні та Європі довжиною – 5750 м. Тут було висаджено 1150 саджанців лип. Рекорд зафіксовано представником Національного реєстру рекордів у Західному регіоні Павлом Горішевським.

Ініціювало та організувало акцію ДП «Жовківське лісове господарсто». Співорганізаторами виступили Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, Сокальське, Жовківське та обласне ДЛГП «Галсільліс». 


А поділитися?