На Львівщині з’являться хаби з продуктами тривалого зберігання

logo


image

Про формування у Львівській області резерву продуктів тривалого зберігання повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький і зазначив, що ЛОВА уже звернулася по допомогу до багатьох компаній Європи і світу.

«Створюємо в області хаби, звідки зможемо оперативно постачати на територію всіх областей України крупи, консерви та інші продовольчі товари, – сказав, зокрема, Максим Козицький. – Сьогодні, як і в усі попередні дні, Львівщина відправила конвої з гуманітарною допомогою в області, які найбільше потерпають від російської агресії».

Задіяні в цій роботі 413 машин різних габаритів. Але, кажуть в ЛОВА, ще потрібен транспорт. Є потреба й у великих складах. Охочих допомогти в цих питаннях просять зголоситися у департамент економічної політики обласної військової адміністрації.

Також сьогодні керівники департаменту агропромислового розвитку ЛОВА провели нараду з представниками найбільших торговельних мереж і виробниками продовольчих товарів Львівщини. Участь у зібранні взяли представники супермаркетів «Арсен», «Сільпо», «Рукавичка», «Свій Маркет», мінімаркету «Близенько», ТОВ «Ашан Україна гіпермаркет», ТЦ «Метро Кеш енд Кері Україна», ТОВ «АТБ-маркет», РСП «Шувар». Керівники щойно згаданих торговельних мереж отримали доручення організувати безперебійне забезпечення населення Львівщини продуктами харчування.

Ішлося про те, що вони, по-перше, мають обмежити термін розрахунків з підприємствами критичної інфраструктури агропромислового комплексу, які забезпечують постачання продуктів харчування, до 7-ми днів і, по-друге, забезпечити формування запасів харчів на рівні не менше 3-денної потреби та безперебійної їх наявності в торговельних мережах.

Керівникам підприємств, які виробляють продукти харчування, у ЛОВА дали доручення сприяти торговельним мережам у формуванні запасів харчів для безперебійної роботи мереж.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів