На Львівщині за повторні крадіжки на 5 років тюрми засудили 19-річного солдата

logo


image

19-річного військовослужбовця засудили на 5 років тюрми за численні крадіжки, які він вчинив, відбуваючи умовний термін покарання за попередні злочини.

«Боєць у червні 2020 року тричі проникав у нічний час до володінь мешканців м. Радехів на Львівщині та викрав у них бензиновий тример, скутери Viper Alpha і Honda Dio», — повідомили у прес-службі Спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Західного регіону.

Збитки потерпілим оцінили у 20,6 тис. грн, підсудний їх компенсував ще під час досудового розслідування.

У прокуратурі ZAXID.NET уточнили, що 19-річний солдат родом з Львівщини, служив у військовій частині теж в області, однак не називають в якій саме.

У суді військовослужбовець визнав вину і розкаявся. Однак в минулому він скоював аналогічні злочини, за які йому призначили іспитовий термін, який ще тривав.

10 лютого Радехівський районний суд Львівської області визнав солдата винним у повторних крадіжках, поєднаних з проникненням у сховище, та незаконних заволодіннях транспортними засобами (ч. 3 ст. 185 та ч. 2 ст. 289 КК України). Суд виніс вирок 5 років позбавлення волі. На рішення ще можна подати апеляцію.