На Підзамче у Львові збудують приватну школу на 750 дітей

logo


На території колишнього нафтомаслозаводу на вул. Хмельницького у Львові збудують приватну школу з дитячим садком на 750 дітей. Відповідні містобудівні умови і обмеження видав виконавчий комітет Львівської міськради 20 грудня.

4-поверхову школу з дитсадком на території львівського дослідного нафтомаслозаводу на вул. Хмельницького, 207 збудує ТзОВ «БК “Приват-Буд-Львів”». Загалом тут навчатиметься 750 дітей.

Зараз на території майбутнього будівництва розташовані кілька адміністративних будівель, які знесуть. Будівництво школи планують розпочати весною 2020 року.

Нову школу збудують на території нафтомаслозаводу на вул. Хмельницького (візуалізація забудовника)

Зазначимо, що 20 грудня виконком також розглядав містобудівні умови і обмеження ТзОВ «БК “Приват-Буд-Львів”» на будівництво житлового комплексу на території нафтомаслозаводу. Однак члени виконкому мали зауваження до проекту будівництва, тому на тиждень відклали це питання.

За даними бізнес-платформи YouControl, фірма «БК «Приват-Буд-Львів» зареєстрована в Івано-Франківську. 95% компанії належить мешканцю Івано-Франківської області Валерію Бурлаку і ще 5% володіє митний брокер з Яворова Володимир Лучко.