На проспекті Свободи затриманий грабіжник

logo
118549_na_prospekti_svobodi_zatrimanij_grabizhni.jpeg


Новини, 07.08.2017

07.08.2017, 10:46

грабитель, проспект Свободы, сорвал цепочкуСьогодні вночі патрульні затримали підозрюваного у грабежі, який переховувався на даху будинку. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Сьогодні, близько 3 години ночі екіпаж патрульної поліції отримав виклик на проспект Свободи, де невідомий зірвав золотий ланцюжок з шиї заявниці. Патрульні прибули на місце та отримали від потерпілої опис нападника. Інспектори передали орієнтування всім екіпажам та почали перевіряти прилеглі вулиці. Очевидці повідомили патрульним, що бачили чоловіка, який забіг на дах будинку. Офіцери направилися туди та виявили особу, яка ховалася. Чоловіка вивели на вулицю, де заявниця впізнала нападника. Всіх учасників події доставили до Галицького відділу поліції для з’ясування всіх деталей справи. На даний момент 21-річному чоловіку оголошено підозру про вчинення кримінального правопорушення.

Сегодня ночью патрульные задержали подозреваемого в грабеже, который скрывался на крыше дома. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

Сегодня, около 3:00 ночи экипаж патрульной полиции получил вызов на проспект Свободы, где неизвестный сорвал золотую цепочку с шеи заявительницы. Патрульные прибыли на место и получили от потерпевшей описание нападавшего. Инспекторы передали ориентировку всем экипажам и начали проверять прилегающие улицы. Очевидцы сообщили патрульным, что видели мужчину, который забежал на крышу дома. Офицеры направились туда и обнаружили человека, который прятался. Мужчину вывели на улицу, где заявитель узнала нападавшего. Всех участников происшествия доставили в Галицкий отдела полиции для выяснения всех деталей дела. На данный момент 21-летнему мужчине объявлено подозрение о совершении уголовного преступления.

Соцсети

Погода


А поділитися?