На реконструкцію стадіону «Галичина» у Дрогобичі скерували 20 мільйонів: що зроблять

logo


МІСТО

Загальна вартість проєкту стоновить 50 мільйонів гривень

Фото: Дрогобицька міська рада

У Дрогобичі відреконструюють місцевий стадіон «Галичина» під спортивно-тренувальний молодіжний комплекс. Про це сьогодні, 12 січня, повідомили на офіційному сайті Дрогобицької міської ради.

Загалом за 20 мільйонів гривень здійснять наступні роботи: реконструюють футбольне поле, західні трибуни на 3 тисячі глядачів, відремонтують приміщення для VIP-персон, а також спорудження нової трансформаторної підстанції, вежі прожекторне освітлення. Крім того, планують замінити зовнішні комунікації та благоустрій території. – Розповів керівник КП «Управління капітального будівництва» Василь Бохонок.

 У пресслужбі Дрогобицької міської ради також зазначали, що після завершення ремонтних робіт на «Галичині» тренуватимуться спортсмени футбольних та легкоатлетичних клубів міста, аматори, ветерани. Комплекс також стане базою для тренувань вихованців 9 навчальних закладів, у яких є секції з футболу.

Загальний кошторис проєкту складає 51 мільйон гривень. Наразі дрогобицька громада отримала 20 мільйонів гривень із державного бюджету.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.