На “Сигнівці” планують збудувати виробничі споруди після продажу землі з аукціону

logo


На земельних торгах планують продати ділянку у промисловій зоні “Сигнівка”, що на вулиці Північній (ділянка 2-1) у Львові. Під час “сміттєвої блокади” міста тут діяла перевантажувальна станція.

Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, зараз на цьому місці планують облаштувати комплекс виробничих та складських будівель, котельню, трансформаторну підстанцію, очисні споруди, адміністративні приміщення та їдальню. Відповідні містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта затвердили на засіданні виконкому Львівської міськради 3 квітня.

Ділянка на території індустріального парку "Сигнівка"

Переможець торгів повинен буде отримати технічні умови та дозволи на будівництво, а також розробити відповідний проєкт будівництва. 

Йдеться про земельну ділянку, площею  18,8242 га (кадастровий номер 4610136300:05:021:0011), призначену для будівництва й експлуатації об’єктів промисловості. Ділянка розташована у зоні В-4 – зона підприємств ІV класу шкідливості (нормативна СЗЗ – 100 м). 

Згідно з МУО, майбутні споруди не повинні перевищувати 18 метрів у висоту, а максимальний відсоток забудови ділянки становить 60%.

Концепція індустріального парку “Сигнівка” передбачає діяльність різних промислових підприємств на земельних ділянках, загальною площею 52 гектари. У лютому 2019 року ТзОВ “Дунапак Пекеджінг Ленд” викупила ділянку на “Сигнівці” за 85,5 мільйонів гривень. 

Читайте також: Дві нові багатоповерхівки зведуть на Пасічній, 84 у Львові, – ВІЗУАЛІЗАЦІЯ