На території колишнього заводу у Львові побудують житловий комплекс. Візуалізація

logo
194782_na_teritoriji_kolishnogo_zavodu_u_lvovi_p.jpeg


Замість приміщень Львівського інструментального заводу з’явиться багатоквартирний житловий комплекс.Візуалізація avr development

Візуалізація avr development

У Львові на території Львівського інструментального заводу планують побудувати житловий комплекс на три тисячі мешканців з офісною будівлею висотою 18 поверхів.

Відповідні зміни до детального плану території вул. Замарстинівської, вул. Гетьмана І. Мазепи, вул. Інструментальної, вул. Уманської винесені на громадські обговорення.

Детальним планом території (ДПТ) передбачається побудова на ділянці розміром 4,25 га багатоквартирного житлового комплексу з вбудованими комерційно-громадськими приміщеннями. Найвищий будинок у проекті – це офісна будівля висотою 18 поверхів або майже 60 метрів. Житлова забудова матиме в середньому 10 поверхів. Зараз на цій території розташовані виробничі об’єкти Львівського інструментального заводу, які не працюють, та підприємство з виробництва взуття.

Очікується, що після будівництва такого житлового комплексу у цьому районі зможе поселитись понад 3000 мешканців. Проектом ДПТ пропонується розмісити в житлових будинках два вбудовані дитячі садки, а також реконструювати найближчі ДНЗ. Крім цього передбачається розміщення в перших поверхах будівель амбулаторій сімейної медицини та дитячих центрів для тимчасового перебування дітей.

Для обслуговування потреб мешканців хочуть розмістити понад 700 паркомісць.

Також, в майбутньому передбачається продовження трамвайної колії за трьома варіантами:

трамвайна колія до перехрестя вулиць Замарстинівська – Гетьмана Мазепи;
трамвайна колія до перехрестя вулиць Лінкольна – Миколайчука;
трамвайна колія до перехрестя вулиць Миколайчука – Щурата.

Нагадаємо, поряд на території занедбаної учбово-спортивної бази на вул. Інструментальній, 49 з’явиться спорткомплекс «Спартак».

У межах спорткомплексу облаштують п’ятиповерховий готель, 50-метровий басейн із трибунами, ковзанку, офісні приміщення, центр розвитку дитини з функціями дитсадка, місця для торгівлі та зовнішній паркінг на 120 місць. Площа забудови становить 5,5 гектарів.


А поділитися?Вам має сподобатись...