Надзвичайний та Повноважний Посол Іспанії в Україні зустрівся із владою Львівщини

logo


Сьогодні, 16 листопада, в.о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод та начальник обласної військовоїадміністрації Максим Козицький зустрілися із Надзвичайним та Повноважним Послом Іспанії в Україні Рікардо Лопес-Аранда Хагу.

Надзвичайний та Повноважний Посол перебуває на Львівщині для участі у Тижні іспанського кіно у Львові. В рамках кінофестивалю, який триває до 19 листопада в Палаці культури імені Гната Хоткевича, заплановано покази нових іспанських фільмів, які отримали нагороди та визнання в Іспанії та у світі. Захід відбувається в рамках культурної програми головування Іспанії уРаді ЄС у другому півріччі 2023 року.

В.о. голови облради Юрій Холод подякував Іспанії за підтримку України в російсько-українській війні, за прихисток для українських дітей та гуманітарну і військову допомогу.

«Ми відкриті до обговорення та налагодження співпраці в галузі культури, театрального мистецтва, обмінів художніми колективами, щоб якомога ширше представити наше культурне надбання на теренах Іспанії. Львівщина славиться своїми талантами, які можуть презентувати своютворчість та українську культуру за кордоном. Також ми готові запрошувати до нас іспанських артистів в межах спільних проєктів», – зазначив Юрій Холод.

Надзвичайний та Повноважний Посол Іспанії в Україні Рікардо Лопес-Аранда Хагу зауважив, що такі зустрічі допоможуть навести мости між двома нашими країнами і показати солідарність іспанців з українським народом.

Рікардо Лопес-Аранда Хагу зазначив, що важливим аспектом співпраці між державами є культура, з початком пандемії та війни цізв’язки послабилися, але Посольство має намір активно їх відновлювати.