Найкращих вчителів та вихователів Львова нагородили грошовими преміями у 25 тисяч гривень

logo
234756_najkrawih_vchiteliv_ta_vihovateliv_lvova_.jpeg


Відзначення стало підсумком програми «Успішний педагог» на 2018 рік.ілюстративне фото

ілюстративне фото

Львівська міська рада відзначила преміями у розмірі 25 тис. грн 85 найкращих вчителів та вихователів міста. Про це ідеться в розпорядженні міського голови Андрія Садового від 6 грудня.

Програма «Успішний педагог» діє у Львові з 2015 року. Спочатку найкращих вчителів обирають на рівні школи, потім переможців визначає конкурсна комісія.

Цьогоріч премії отримали 50 вчителів шкіл та ліцеїв, 28 вихователів ДНЗ та 7 педагогів з позашкільних закладів освіти. Пропонуємо повний перелік переможців.

Заклади загальної середньої освіти

1. Іванн Андраш – вчитель німецької мови ліцею імені Василя Симоненка 2. Наталія Бакалець – вчитель історії, львовознавства та мистецтва середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 міста Львова3. Орися Берник – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 624. Марта Бешлей – вчитель хімії середньої загальноосвітньої школи № 70 5. Людмила Бондарчук – вчитель початкових класів загальноосвітньої школи “Первоцвіт“ 6. Леся Васьків – вчитель української мови і літератури та християнської етики навчально-виховного комплексу «Школа-садок «Софія» міста Львова7. Ольга Войцик – вчитель української мови та літератури Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка» 8. Юлія Глушко – вчитель німецької мови середньої загальноосвітньої школи № 98 міста Львова9. Наталія Гуменецька – вчитель музики Львівської середньої загальноосвітньої школи І ступеня «Джерельце» з поглибленим вивченням англійської мови10. Оксана Гурна – вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим вивченням німецької мови11. Олександра Данилів – вчитель біології ліцею «Інтелект» Львівської міської ради12. Ігор Дзюба – вчитель предмету «Захист Вітчизни» середньої загальноосвітньої школи № 3213. Ольга Доскочинська – вчитель інформатики середньої загальноосвітньої школи № 62 14. Юліанна Дуляба – вчитель початкових класів ліцею «Львівський» Львівської міської ради15. Юрій Думка – вчитель фізики та інформатики середньої загальноосвітньої школи № 27 міста Львова імені Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького16. Оксана Зачкевич – вчитель образотворчого мистецтва, трудового навчання навчально-виховного комплексу «Школа-садок «Софія» міста Львова17. Мирослава Зелінська – вчитель початкових класів Львівської середньої загальноосвітньої школи І ступеня «Джерельце» з поглибленим вивченням англійської мови18. Анастасія Іванишин Анастасія Степанівна – вчитель початкових класів Львівської середньої загальноосвітньої школи І ступеня «Джерельце» з поглибленим вивченням англійської мови19. Лілія Кец – вчитель математики ліцею «Галицький» Львівської міської ради20. Марія Кіндрат – вчитель початкових класів ліцею № 66 Львівської міської ради21. Ірина Кладова – вчитель історії Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка22. Олександра Коваль – вчитель початкових класів загальноосвітньої школи «Первоцвіт»23. Надія Ковальська – вчитель музичного мистецтва середньої загальноосвітньої школи № 8624. Наталія Козак – вчитель початкових класів Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 725. Руслана Козяк – вчитель початкових класів ліцею № 9326. Галина Колотело – вчитель середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 міста Львова27. Галина Коромець – вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи І ступеня «Світанок» 28. Ірина Коропецька – вчитель іспанської мови та зарубіжної літератури навчально-виховного комплексу «Школа-садок «Софія» міста Львова29. Оксана Костецька – вчитель математики навчально-виховного комплексу «Школа-садок «Софія» міста Львова30. Катерина Кузь – вчитель біології та основ здоров’я середньої загальноосвітньої школи № 60 міста Львова31. Франциско Ланга – вчитель фізичної культури ліцею № 93 Львівської міської ради32. Христина Лукасевич – вчитель французької та англійської мов ліцею «Інтелект» Львівської міської ради33. Оксана Лупак – вчитель географії та економіки Львівської гімназії «Євшан»34. Василь Мельничук – вчитель математики та інформатики Львівської середньої загальноосвітньої школи східних мов та східних бойових мистецтв «Будокан» з поглибленим вивченням іноземних мов35. Ірина Москаль – вчитель біології середньої загальноосвітньої школи № 42 міста Львова36. Уляна Навроцька – вчитель математики та інформатики середньої загальноосвітньої школи № 8637. Людмила Нагорна – вчитель біології, екології та природознавства ліцею імені Василя Симоненка Львівської міської ради38. Михайло Новогольник – вчитель фізичної культури Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка»39. Андрій Онишків – вчитель фізичної культури Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 740. Оксана Петелицька – вчитель математики ліцею «Надія» Львівської міської ради41. Любов Процайло – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 99 міста Львова42. Людмила Сакович – вчитель української мови та літератури, польської мови ліцею імені Івана Пулюя43. Наталія Сова – вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи № 7244. Ольга Терлецька – вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 міста Львова45. Сергій Хараху – вчитель предмету «Захист Вітчизни» та географії Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка46. Оксана Хіцяк – вчитель початкових класів ліцею «Інтелект» Львівської міської ради47. Оксана Чайковська – вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим вивченням німецької мови48. Галина Чериба – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 60 міста Львова49. Михайло Чуплак – вчитель історії та правознавства ліцею «Надія» Львівської міської ради50. Наталія Яйко – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 27 міста Львова імені Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького

Заклади дошкільної освіти

1. Ірина Бабій – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 1332. Юлія Бойко – асистент вихователя закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу «Барвінок»3. Оксана Бузулукська – вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 674. Галина Василиків – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу № 885. Надія Ворожбит – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 296. Оксана Глинка – музичний керівник навчально-виховного комплексу «Школа-дитячий садок «Провесінь» 7. Лідія Гупало – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу «Барвінок»8. Ірина Зубрицька – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 1059. Галина Короляк – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 187 10. Зоряна Крайківська – вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 167 11. Наталія Кульгавець – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу № 16912. Юлія Лемчик – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу «Пізнайко» 13. Світлана Локоткова – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 16014. Діана Маїк – вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 3715. Уляна Малицька – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 5716. Наталія Нестер – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 13317. Інна Пузанова – вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу «Веселка» 18. Світлана Репетило – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 1719. Євгенія Рихтар – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 7020. Оксана Ромінська – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 16721. Марія Сибаль – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу «Пізнайко»22. Любов Слодзяк – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 9223. Валентина Стецюк – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 3024. Олена Стовпченко – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу № 52 25. Анастасія Сторонська – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 92 26. Галина Тузяк – вихователь закладу дошкільної освіти (дитячого садка) № 13527. Надія Фігурська – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 2928. Роксолана Юськевич – вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу «Барвінок»

Позашкільні заклади освіти

1. Ольга Вовк – керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району Львова2. Ірина Смаль – керівник гуртка Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво»3. Галина Соломійчук – керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Шевченківського району Львова4. Михайло Тивонюк – керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району Львова5. Наталія Фляк – керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості МЖК-1 Сихівського району6. Оксана Шаповал – керівник гуртка Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості Львова7. Наталія Шаповалова – керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Шевченківського району Львова.


А поділитися?



Вам має сподобатись...