Наслідки російської ракетної атаки на Львівщину

logo


8 травня, близько 5 години ранку, російські агресори влучили крилатими ракетами в обʼєкт генерації енергії у Червоноградському районі Львівської області. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Також через влучання poсійcькoїpaкети постраждало Дашавське газосховище у Стрийському районі. Воно входить у систему 12 підземних сховищ «Укртрансгазу», 100% якого належить НАК «Нафтогаз України», загальною проєктною ємністю 31 млрд м3.. Ємність Дашавського – 2,15 млрдм3.

За попередньою інформацією, цієї ночі на Львівщину залетіли 12 ворожих ракет. Із них 8 воїни ПвК «Захід» та мобільні вогневі групи збили.

За словами Козицького, після російської атаки на Львівщині немає графіків відключення світла.

Quote«Але коли ми розуміємо, що мивходимо в літній сезон, то звичайно в нас буде дефіцит на ринку електрики. І в час пік, 7-8 година ранку і 19-20 година до 22-ї години вечора, – це будуть критичні години. І ми сподіваємося, що люди з розумінням ставитимуться до можливих графіків відімкнення, яких на даний момент немає, але ми попереджаємо і просимо людей економити електроенергію», – сказав голова ОВА в ефірі програми «Свобода.Ранок».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!