Наступного року на Львівщині розпочнуть будувати великий гірськолижний курорт

logo
172508_nastupnogo_roku_na_lvivwini_rozpochnut_bu.jpeg


Дати старт будівництву у Славську мають намір навесні 2019-го.

Про те, що у квітні наступного року у Славську на Сколівщині можуть розпочати будівництво нового гірськолижного курорту, розповів журналістам керівник Славської ОТГ Володимир Бега, пише LIGA.net.

За його словами, цьогоріч триватиме робота з проведення попередніх розрахунків, збору висновків експертів щодо можливості будівництва гірськолижного комплексу. Інвестор планує збудувати на території Славської ОТГ близько 70 км лижних трас, що будуть розташовані у селі Верхня Рожанка, а також на території гір Високий Верх, Чорна Ріпа та Тростян.

Читайте також: Німецька компанія планує побудувати на Львівщині підприємство на 1000 робочих місць

Попередньо, будівництво триватиме 3-5 років, а новий комплекс зможе приймати близько 15 тисяч туристів щоденно. На початковому етапі сума інвестицій складатиме 300-500 мільйонів євро. Раніше також повідомлялося, що здати першу чергу будівництва мають до кінця 2019 року.

Додамо, за інформацією видання, ініціатором появи комплексу є власник концерну «Галнафтогаз» Віталій Антонов, а будівництво трас та підйомників проінвестує компанія«ОККО», яка входить у концерн.


А поділитися?