Недбалість касира банку у Львові коштувала йому 655 тисяч гривень

logo


12:28 25 травня 2018 р.

Працівники управління захисту економіки й слідчі Галицького відділу поліції викрили завідуючу касою відділу роздрібною бізнесу одного з банків Львова у бездіяльності, яка призвела до втрати банком значної суми коштів.

Про це повідомили в п’ятницю, 25 травня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «Правоохоронці з’ясували, що 42-річна фінансистка впродовж 2013 року прийняла завідомо підроблені заяви на видачу готівки від імені клієнтів банку, не переконалась, що вони присутні у відділенні, не ідентифікувала їх підписи та особу на підставі паспортів чи інших документів. Внаслідок цього у касі були зняті та привласнені кошти на загальну суму 655 400 гривень». 

«Зловмисниці повідомлено про підозру в скоєнні правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість). Його вчинення карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого», – поінформували також у прес-службі Головного управління поліції у Львівській області.