Nextbike пообіцяв винагороди усім, хто повідомить про нищення прокатних велосипедів

logo


У сервісі велопрокату Nextbike пообіцяли винагороджувати усіх, хто став свідком нищення велосипедів чи станцій велопрокату та повідомив про це. У такий спосіб компанія боротиметься з вандалами.

«Увага! Гарантована винагорода, якщо бачите велосипеди Nextbike поза зоною користування або випадки вандалізму! P.S. Просимо, якщо ви помітите вдень/вночі підозрілих осіб поруч станцій Nextbike чи будь-які прояви вандалізму – телефонуйте на 102 або на гарячу лінію 0-800-211-980», – повідомили на Facebook-сторінці компанії.

Однак, як пояснив ZAXID.NET генеральний директор сервісу велопрокату Nextbike Роман Сав’як, у компанії не визначились з якоюсь конкретною винагородою для усіх випадків.

«Якщо, наприклад, людина стане свідком того, що хтось фарбою обмальовує наш велосипед чи станцію прокату, і повідомить про це, то ми запропонуємо їй безкоштовний місячний абонемент. Якщо ж ця людина не вміє кататись на велосипеді, або не хоче, ми можемо навіть запропонувати їй гроші. Однак розмір винагороди залежить від того, наскільки серйозним був акт вандалізму, про який вона повідомила», – сказав ZAXID.NET Роман Сав’як.

Приклади актів вандалізму щодо велосиведів та станцій велопрокату Nextbike

Як додав він, у Львові люди дуже часто порушують правила користування велосипедами Nextbike та навіть свідомо нищать їх. У компанії надали ZAXID.NET фото свого понищеного майна.

«З найбільш поширеного – це залишення велосипеду просто на вулиці десь далеко він станції, або ж перевезення пасажирів чи якихось вантажів. Також часто люди свідомо дряпають, обмальовують чи відривають якісь елементи з велосипедів і станцій велопрокату», – додав Роман Сав’як.

Нагадаємо, Львів став першим українським містом, у якому запрацював сервіс велопрокату Nextbike. Зараз у Львові є понад 20 станцій велопрокату та близько 150 велосипедів Nextbike.

У червні Nextbike у Львові запровадив спільні абонементи з ЛКП «Львівелектротранс». Абонемент коштує 250 грн. Він надає право впродовж місяця безлімітно користуватись львівським електротранспортом та по годині щоденно безоплатно користуватись велосипедами Nextbike.

Цьогоріч компанія запрацює у Вінниці, Харкові та Києві.