Нову традицію вшанування полеглих українських воїнів започаткували у Львівському гарнізоні

logo


Нову традицію вшанування полеглих українських воїнів започаткували у Львівському гарнізоні

Сьогодні у Львові на Полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища відбулася поминальна молитва за загиблими Героями Небесної сотні та АТО/ООС. У молитовному чині взяли участь начальник Львівського військового гарнізону генерал-лейтенант Павло Ткачук, керівники частин та установ гарнізону, родичі та близькі загиблих. Поминальний молебень відслужили військові капелани Гарнізонного храму святих апостолів Петера і Павла.

На відміну від попередніх церемоній, цього разу ритуал вшанування пам’яті воїнів було значно змінено. Згідно з рішенням начальника Львівського військового гарнізону генерала-лейтенанта Павла Ткачука, від нині у цих заходах будуть брати участь військовий оркестр Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, рота почесної варти та салютна команда цього навчального закладу.

– Вдячний всім, хто долучився до цього важливого заходу, – наголосив генерал-лейтенант Павло Ткачук. – Пам’ятати та шанувати світлу пам’ять про полеглих українських воїнів – наш святий обов’язок. Адже саме їхні подвиги надихають сотні тисяч українців на подальшу боротьбу за свою Батьківщину, за майбутнє наших нащадків!

Нагадаємо, що поминальні заходи будуть відбуватися на Полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища,  що у Львові, кожної останньої суботи місяця. Отож запрошуємо всіх охочих долучитись до вшанування загиблих воїнів та своїх побратимів.

Фото автора