Обережно: ожеледиця! Чи встигають комунальні служби посипати дороги у Львові? (відео)

logo


image

Через ожеледицю львів’яни масово атакували «Гарячу лінію міста». Від самого ранку у відповідній «Фейсбук»-спільноті з’являються дописи про непосипані дороги та тротуари.   

Львів’яни скаржаться: дороги та тротуари перетворилися на суцільну ковзанку. Аби уникнути падіння пішоходи намагаються пересуватися повільно, так званою ходою «пінгвіна» 

Аби уникнути падіння пішоходи намагаються пересуватись повільно, так званою ходою «пінгвіна». Роблять це із обережністю: уважно дивляться під ноги й тримаються обабіч хідників подалі від автомобільних доріг. Найважче, кажуть, долати підйоми та спуски.  

Я незадоволена, дуже слизько, особливо старшим людям дуже важко виходити, я сама сьогодні ледве не впала декілька разів, ситуація дуже жахлива, я не знаю, куди дивляться комунальні служби, я обурена! — Яна Горчевич, львів’янка. 

Ожеледиця дуже, дуже погано йти по дорозі, я вже так задумувалось, щоб купити собі якісь легкостопи, тому що страшно, самі знаєте яка ситуація в нас в лікарнях. Те що не прибирають – це факт, — пані Марія, львів’янка. 

Суцільна ковзанка – і на автомобільних дорогах. Внаслідок зледеніння покриття багатьом транспортним засобам доводилося буксувати.  

Дуже слизько їздити, неможливо. Ніхто нічого не робить, не сиплять доріг. Найважчі такі ділянки на околицях, центральні більше-менш нормально, а от на околицях просто неможливо їздити, — Олег Кунинець, водій. 

Лише вночі на дорогах Львова трапилося 17 ДТП. А від 8 ранку до обіду патрульні зафіксували близько 25 аварій. Кажуть цей показник доволі високий.  

І ми ще маємо не завершення цієї доби. Тому рекомендую водіям без нагальної потреби не виїжджати на дороги у Львові, а також дороги державного значення, вибирати безпечну швидкість, для того, щоб вправно і вміло керувати транспортним засобом і змогти зупинити його за будь-яких умов, — Ярослав Антонюк, заступник командира 1-го батальойну Патрульної поліції Львівщини. 

У мерії переконують, комунальники працюють у посиленому режимі. Так за минулу добу для посипання доріг було використано понад 800 кубічних метрів піскосуміші та майже двісті кубічних метрів солі.  

Служби виїжджають відразу? як тільки є повідомлення про ожеледицю, кожна спецтехніка має розроблений свій маршрут і вони опрацьовують маршрут, щоб ви розуміли, мусить пройти якийсь час, щоб він подолав той маршрут, це 3-5 км, — Іван Матківський, В. О. начальника Управління інженерного господарства Львівської міськради. 

Окрім посипання доріг протиожеледними засобами комунальники також розчищають вулиці від снігових кучугурів.   

За потреби, додають у міськраді, снігоприбиральна техніка працюватиме навіть уночі.  

Віра Коновал – pravdatutnews.com