Обіцяла допомогти отримати водійське посвідчення: львів’янці вручено підозру

logo


В одному з випадків жінка переконала чоловіка, що має зв’язки у одному з Територіальних сервісних центрів Волині і може допомогти вирішити питання щодо успішної здачі іспиту з водіння. За 15 тисяч гривень вона обіцяла вплинути на співробітника сервісного
центру для отриманні позитивної оцінки на екзамені.

Оперативники Львівського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції спільно із слідчими поліції Львова припинили протиправну діяльність мешканки Львівщини, яка за фінансову винагороду допомагала громадянам отримувати водійські посвідчення.

Для зручності жінка навіть облаштувала робоче місце в арендованому МАФі неподалік сервісного центру.

Працівники ДВБ та слідчі обласної поліції провели низку санкціонованих
обшуків. Під час заходів вилучили комп’ютерну техніку, документи, талони для реєстрації в електронній черзі, чорнові записи, гроші.

Під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури фігурантці оголошено про підозру за ч.3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. За незаконні махінації жінка може провести у в’язниці до 8 років свого життя. Триває слідство.

Недопущення проявів корупції у сервісних центрів – одна із пріоритетних задач, які постійно
перебувають у фокусі уваги оперативників ДВБ Нацполіції. Оскільки такі дії наносять репутаційні удари сервісним центрам МВС та їхнім працівникам. Нагадаємо, якщо вам відома будь-яка інформація про незаконні оборудки у сервісних центрах МВС, ви можете звернутися із відповідним повідомленням до чат-боту ДВБ у телеграм: @dvb_np_bot або зателефонувавши на гарячу лінію +38 050 352 72 77.

Департамент внутрішньої безпеки
Національної поліції України